06-11-2013

18.11 - Dzień Promocji Aktywności Studenckiej w Politechnice Rzeszowskiej

Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Środowiska serdecznie zaprasza wszystkich studentów Politechniki Rzeszowskiej na Dzień Promocji Aktywności Studenckiej, zorganizowany pod patronatem Prorektora ds. kształcenia dr hab. inż. Adam Marcińca, prof. PRz, który odbędzie się 18 listopada 2013 r. w godzinach od 11:00 do 15:00 na Stołówce Studenckiej „Akademik”.

Jest to okazja, aby zapoznać się z bogatą ofertą kół naukowych oraz organizacji studenckich. Podczas wydarzenia zaprezentuje się blisko 30 organizacji, w tym koła naukowe działające na wszystkich wydziałach Politechniki Rzeszowskiej. Podczas Dnia Promocji zaplanowana jest moc atrakcji, które czekają na odwiedzających. Przewidziane są również konkursy, podczas których będziecie można wygrać nagrody. Po części oficjalnej organizatorzy zapraszają na wspólne spotkanie integracyjne w klubie PLUS, w którym będzie można poznać wielu ciekawych i aktywnie działających na rzecz uczelni studentów. Impreza integracyjna rozpocznie się o godz.22.00.

mgr inż. Adam Masłoń